82
dodaj reklamę w tym miejscu oferta
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
10:06 · 28 września 2022 przez Urząd Gminy Lubartów / red.

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

Deklaracje udziału w projekcie wraz z kompletem załączników należy składać w Urzędzie Gminy Lubartów w terminie do 7 października 2022 r.

reklama w Lubartowie
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

W ramach realizowanego projektu "Czysta energia w Gminie Lubartów - etap II" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.1 - Wsparcie wykorzystania OZE, gmina prowadzi dodatkowy nabór osób zainteresowanych montażem instalacji solarnej na swojej nieruchomości.

Szacowany wkład własny mieszkańca wynosi ok. 5 500,00 zł. Ostateczna wartość udziału finansowego mieszkańca będzie ustalona po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym. Wpłaty przez mieszkańców będą dokonywane w dwóch ratach:

  • I rata w wysokości 3 000,00 zł - płatna w terminie 14 dni od podpisania z Gminą Lubartów umowy dotyczącej zobowiązań organizacyjnych i finansowych;
  • II ratę stanowiącą udział finansowy w kosztach realizacji projektu Uczestnik projektu wniesie po przeprowadzeniu przez Gminę postępowania przetargowego, w terminie podanym przez Gminę w wezwaniu.
W celu wzięcia udziału w projekcie konieczne jest złożenie wypełnionej i opatrzonej podpisami właścicieli nieruchomości deklaracji udziału w projekcie z zakresu dofinansowania instalacji OZE wraz z załącznikami. Deklaracje udziału w projekcie wraz z kompletem załączników należy składać w Urzędzie Gminy Lubartów w terminie do 7 października 2022 r.

Wszelkich informacji w przedmiotowej sprawie udzielają pracownicy Referatu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Gminy Lubartów, pok. nr 19 i 20, tel. 81 855 69 39.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama w Lubartowie
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

Wypożyczę szalunki stropowe

Witam wypożyczę szalunki stropowe, stęple, oraz inny sprzęt budowlany.

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię chałupników

Firma krawiecka z Lubartowa poszukuje chałupników, mile widziane doświadczenie! Zapewniamy park maszynowy i stałe zlecenia.

Dam pracę / zlecenie

PRACA - INSTALATOR

Zatrudnię osobę z doświadczeniem przy pracach instalacyjnych w jednej z branż: hydraulika, wentylacja, elektryka, klimatyzacja. Możliwe również zatrudnienie osoby do...

Dam pracę / zlecenie

MAGAZYNIER SKLEP INTERNETOWY

Praca dla mężczyzn. Obowiązki: - przygotowanie produktów do wysyłki - pakowanie przesyłek - prace porządkowe w magazynie Praca od poniedziałku do piątku Miejsce pracy:...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.212 sek. (35)

inne serwisy: Leczna24.pl