Lubartowianie z wizytą w Raseiniai

290
reklama Lubartów
08:31 · 22 września 2022 przez Tadeusz Matwiejczyk

Lubartowianie z wizytą w Raseiniai

W dniach 16.09 - 19.09.2022, na zaproszenie burmistrza partnerskiego miasta Raseiniai Pana Andriusa Bautronisa przebywała na Litwie oficjalna delegacja Urzędu Miasta Lubartów. Delegacji towarzyszył zespół muzyczny "Jak Dawniej" oraz przedstawiciele Miejskiego Koła Turystyki Rowerowej "Relaks".

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Lubartowianie zostali zaproszeni na organizowane coroczne przez miasto "Święto Ogrodów". Oprócz delegacji z Lubartowa przybyli do Raseiniai także delegacje z miasta Mława,( Polska), Kekawy (Łotwa), Rapli (Estonia ) i z miasta Władymirec (Ukraina).

Uroczystości świąteczne rozpoczęły się w sobotę 18 września przemarszem licznie zebranych mieszkańców miasta i gości przez miasto do miejscowego parku, gdzie odbywały się liczne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Festyn w Raseiniai uświetnił zespół muzyczny "Jak Dawniej", który wystąpił z 45 minutowym repertuarem. Gościnni gospodarze zorganizowali dla oficjalnych delegacji wycieczkę do Sanktuarium Maryjnego znajdującego się w Szilawie oraz do muzeum litewskiej kultury znajdującej się w miejscowości Nemaksciai a przedstawiciele Relaksu zostali zaproszeni na koncert do miejscowej Szkoły Muzycznej. W niedzielę 19 września delegacja Lubartowa wraz z muzykami udała się w drogę powrotną do kraju a pozostali członkowie Relaksu pojechali na wycieczkę zorganizowaną przez Szkołę Muzyczną nad litewskie morze do Palangi.

W poniedziałek 20 września po spotkaniu Relaksiaków w Urzędzie Miasta nastąpił wyjazd do kraju. Po drodze zwiedziliśmy wileńską starówkę i zamek w Trokach.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 60

udostępnij:      

autor / dodał:
Tadeusz Matwiejczyk

Dodaj swój komentarz bez logowania (losowy podpis autora)

dodając komentarz akceptujesz regulamin

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Sprzątanie bloków klatek

Zatrudnimy osobę do sprzątania klatek schodowych w blokach na terenie Lubartowa. Praca na tą chwilę 1 dzień w tygodniu, w czwartki. Możliwe rozszerzenie pracy na inne dni w przyszłości....

Dam pracę / zlecenie

Zbiór pieczarek

Przyjmę Panie do zbioru pieczarek. Pieczarkarnia w Rokitnie. Informacja pod numerem telefonu 600466428.

Dam pracę / zlecenie

Murarz/Cieśla/Zbrojarz

Zatrudnię Murarza/Cieślę/Zbrojarza Mile widziana umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną. Budujemy głównie domy oraz budynki przemysłowe. Osoby z nałogami... cena: 25 zł

Oferuję usługi

Budowa domow

Budowa domów w technologii tradycyjnej jak i budynków w konstrukcji szkieletowej, drewnianej. Budujemy domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej, budynki gospodarcze jak i domki...

Oglądanie na ścianie

Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.365 sek. (31)

inne serwisy: Leczna24.pl