Kwalifikowany Dostawca Węgla dowiezie towar do Lubartowa

225
reklama Lubartów 1243oferta
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
13:48 · 20 września 2022 przez Redakcja

Kwalifikowany Dostawca Węgla dowiezie towar do Lubartowa

Od dziś kupując węgiel w sklepie Polskiej Grupy Górniczej może on zostać dostarczony do was przez Kwalifikowanego Dostawcę Węgla.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Zakup węgla na PGG nie jest łatwy, ale daje szansę na zaopatrzenie się w opał po niższej niż cenie niż ta, która dostępna jest na okolicznych składach. Ci, którzy chcieli kupić węgiel nieworkowany (ten wysyłany był kurierem) musieli sami organizować jego transport z kopalni.

Polska Grupa Górnicza S.A. pod koniec sierpnia uruchomiła sieć Kwalifikowanych Dostawców Węgla, którzy wykonują usługę transportu i wydania klientowi węgla kupionego bezpośrednio w e-sklepie PGG S.A. KDW wykonują dostawy węgla do składu zlokalizowanego w rejonie miejsca zamieszkania Klienta, natomiast cała transakcja sprzedaży realizowana jest przez sklep PGG S.A. Po dostarczeniu węgla do składu możemy zlecić mu bezpośredni jego transport do naszego domu.

W chwili obecnej w sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla znajdziemy 4 podmioty działające na terenie naszego województwa, w tym jeden z Dęblina, który obsługuje powiat lubartowski.

W chwili obecnej tona węgla dostępnego w sklepie PGG kosztuje około 1500 zł (bez kosztów transportu). Limit jednorazowej transakcji zakupu węgla luzem wynosi 3 tony. Towar w sklepie jest umieszczany we wtorki i czwartki od godziny 16.00 i dostępny jest do wyczerpania zapasu (zwykle kilka-kilkanaście minut).

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama Lubartów

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja

Dodaj swój komentarz bez logowania (losowy podpis autora)

dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_1dbfe35 4 dni i 13 godzin temu
Zaskakujący jest fakt jak wszyscy tęsknią za komuną gdzie cena była regulowana przez PRL.
 

Oryl+ 6 dni i 18 godzin temu
Nasz wielbiony przez połowę Narodu, Pan Prezydent jest nieomylny równie papierzom. To, że węgla mamy na 200 lat może być świętą prawdą. Duda, mówiąc o tych larach nie wspominał o żadnej zimie. No i już na drugą węgla zabrakło.
 

~user_8c12de5 7 dni temu
Duda powiedział, że węgla mamy na 200 lat, a.teraz idzie zima. W lecie węgiel już bedzie
 

~user_3384b77 7 dni temu
Duda powiedział, że Polska ma węgla na 200 lat a my dzięki patałachom z PiSu polujemy na trzy razy droższy węgiel jak idioci. Ciekawe jak lubartowski PIS przygotował do zimy PEC który grzeje pół miasta.
 

Oryl+ 7 dni temu
Pamiętam przed kilku lat niedowiezioną Węgiel do Lubartowa. Wtedy jednak panna Roxi trafiła do nas kilka godzin po imprezie. Wróżę powtórkę. Węgiel i tym razem dojedzie po imprezie. czyli po zimie.
 

~user_09768f3 7 dni temu
węgla z tych kopalń PGG i tak jest za mało. Węgiel dla gospodarstw domowych pochodził z importu od ruskich
 

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Lokale biurowe, Lubartów

Powierzchnie biurowe w ścisłym centrum Lubartowa, nowoczesny obiekt. Lokale gotowe do rozpoczęcia działalności, wykończone w płytki oraz oświetlenie. Idealne na biuro, sklep...

Oferuję usługi

Usługi Brukarskie

Wykonam powierzchnie Brukarskie z kostki betonowej typu Nastalit oraz Akropol producenta Betax, ze względu na prostotę wykonania oraz szybkość, wykonam najlepiej oraz najtaniej każdą...

Dam pracę / zlecenie

nauczyciel w przedszkolu

Prywatne przedszkole w Lubartowie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat. Prosimy o przesyłanie CV osoby posiadające kwalifikacje, lub będące w trakcie ich nabywania,...

Nieruchomości

Wynajmę lokal w Lubartowie

Posiadam do wynajęcia lokal-budynek w Lubartowie przy ulicy Cichej. Lokal znajduje się w atrakcyjnym miejscu pomiędzy Spółdzielnią Mieszkaniową, Policją, ulicą Lubelską. Obecnie w lokalu...

Oglądanie na ścianie

Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022
Inflacja na lubartowskim cmentarzu

Inflacja na lubartowskim cmentarzu

1 17:25 · 27 września 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.794 sek. (34)

inne serwisy: Leczna24.pl