Co ze szpitalnymi przetargami?

280
reklama Lubartów 1243oferta
10:10 · 19 września 2022 przez Redakcja

Co ze szpitalnymi przetargami?

Jak już pisaliśmy, część nowej aparatury dla szpitala ufunduje Miasto Lubartów, inne, poważniejsze zakupy szpital realizuje samodzielnie przy wparciu środkami zewnętrznymi.

udostępnij:      

Dwa duże zamówienia realizowane przez szpital dotyczą m.in. "Dostawy rezonansu magnetycznego i tomografu komputerowego wraz z budową i adaptacją pomieszczenia" (przetarg rozstrzygnięty został już ok. 3 miesiące temu - 20 czerwca 2022 r.) i dostawy aparatu RTG (pierwszy przetarg został unieważniony w lipcu. Po jego ponownym ogłoszeniu rozstrzygnięcie nastąpiło 6 września).

obrazek Inwestycja ma powstać w nowych pomieszczeniach wybudowanych w okolicy szpitalnego parkingu.
połowa sierpnia 2022 r.

Prace przy szpitalu, gdzie planowana jest lokalizacja nowych pomieszczeń widać już od dawna, ale jak poinformowało nas przed weekendem (15 września) Starostwo Powiatowe - "SP ZOZ w Lubartowie jest na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę, trwa postępowanie administracyjne". Rozstrzygnięty pod koniec czerwca przetarg (rezonans i tomograf) według projektu umowy udostępnionej podczas ogłaszania przetargu miał zostać zrealizowany do dnia 3 października 2022 r. Koszt tego zamówienia to blisko 11,9 mln zł. Zakończenie prac w pierwotnie planowanym terminie (termin upływa za ok. 2 tygodnie) wydaje się niezwykle trudne, a jak jednocześnie informuje Starostwo - "Zgodnie z umowami zwartymi pomiędzy Powiatem Lubartowskim a SP ZOZ w Lubartowie, całkowite zamknięcie inwestycji na ww. urządzenia łącznie z rozliczeniem upływa w dniu 30 listopada 2022 r. "

Spieszyć musi się też wykonawca drugiego zadania dotyczącego aparatu RTG. Rozstrzygnięty 6 września przetarg powinien zostać zrealizowany w tym samym terminie (do 3 października). Dyrekcja szpitala zapewniła tut. Urząd, iż termin realizacji tej inwestycji pomimo drugiego postpowania przetargowego nie jest zagrożona. - przekazało Starostwo.

Na pytania wysłane do SP ZOZ dotyczące tych inwestycji do chwili obecnej nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama Lubartów

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja

Dodaj swój komentarz bez logowania (losowy podpis autora)

dodając komentarz akceptujesz regulamin

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Wynajmę lokal w Lubartowie

Posiadam do wynajęcia lokal-budynek w Lubartowie przy ulicy Cichej. Lokal znajduje się w atrakcyjnym miejscu pomiędzy Spółdzielnią Mieszkaniową, Policją, ulicą Lubelską. Obecnie w lokalu...

Nieruchomości

Wynajem Mieszkanie ul.Jasna 4

Posiadam do wynajęcia Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku przy ul.Jasna 4 oś Kopernika. 49,5m2 I piętro + miejsce postojowe przed blokiem. Cena + opłaty licznikowe woda, prąd, gaz oraz... cena: 1750 zł

Nieruchomości

Lokal centrum parter Lubartów

Lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Lubartowa przy ulicy Lubelskiej 5, w galerii handlowej "Twoja Galeria" / PARTER lokal wykończony / płytki gres polerowany, oświetlenie,... cena: 990 zł

Dam pracę / zlecenie

Pracownik budowalny

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych , chętnie z umiejętnością pracy w drewnie .Praca w Lubartowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na smsy i e-maile.

Oglądanie na ścianie

Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.537 sek. (53)

inne serwisy: Leczna24.pl