Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych w RCEZ

258
reklama Lubartów 1243oferta
14:46 · 16 września 2022 przez RCEZ

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych w RCEZ

Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi, przygotowało informację o organizacji Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony, jest ważnym celem edukacji zdrowotnej. Intensywny rozwój zagrożeń cywilizacyjnych skłania nas do podejmowania bardziej aktywnych metod i form jej prowadzenia. Wiedza o zdrowiu to pierwszy krok do świadomej i trwałej zmiany postaw, w tym higieniczno-sanitarnych. Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych w naszej Szkole i Bursie Szkolnej, był dla nas okazją, aby w przyjaznej atmosferze i ciekawej formie przeprowadzić lokalną kampanię propagującą korzyści dotyczące zdrowia i wczesnej profilaktyki, a także właściwe zachowania zdrowotne.

obrazek

W prowadzonych w tygodniu przygotowawczym zajęciach z wychowawcą, pokazie filmowym, gazetkami i wystawami oraz przygotowanym przez uczniów i nauczycieli finałowym flash mob, chcieliśmy zmienić obiegowe i niesprawdzone opinie, mity internetowe lub wyniki pseudobadań. Zgromadziliśmy i przekazaliśmy wiarygodne materiały edukacyjne o zdrowiu, które Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi przygotowało dla nas w pakiecie materiałów informacyjno-edukacyjnych.

Celem akcji Tygodnia dla chorób zakaźnych było i jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Formuła kampanii edukacyjno- informacyjnej pozwoliła nam, na uwzględnienie pomysłów i atrakcyjnych inicjatyw uczniów, i nauczycieli.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
RCEZ

Dodaj swój komentarz bez logowania (losowy podpis autora)

dodając komentarz akceptujesz regulamin

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca w gastronomii

Zatrudnię osobę do pracy w małej gastronomii. przy przygotowaniu produktów i obsłudze klienta, przy przyrządzaniu kebaba, hot-dogów, hamburgerów, zpiekanek itp. Mile widziane...

Nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

Wynajmę mieszkanie około 39 m2 w Lubartowa przy ul. Powstańców Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w... cena: 1100 zł

Dam pracę / zlecenie

Praca biurowa kontakt z klien.

Zatrudnię od zaraz do pracy biurowej - kontakt z klientem stała praca pełny etat miejsce pracy: 21-100 Lubartów Wierzbowa 75 CV proszę wysyłać pod email : dawid@m77n.com

Nieruchomości

Wynajem Mieszkanie ul.Jasna 4

Posiadam do wynajęcia Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku przy ul.Jasna 4 oś Kopernika. 49,5m2 I piętro + miejsce postojowe przed blokiem. Cena + opłaty licznikowe woda, prąd, gaz oraz... cena: 1750 zł

Oglądanie na ścianie

Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022
Inflacja na lubartowskim cmentarzu

Inflacja na lubartowskim cmentarzu

1 17:25 · 27 września 2022
Uczniowie II LO pomagają!

9 zdjęć Uczniowie II LO pomagają!

0 14:49 · 27 września 2022SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.210 sek. (27)

inne serwisy: Leczna24.pl