Mefedron ukryli w pachołku drogowym

227
reklama Lubartów 1781oferta
Wiadomości z regionu09:40 · 13 września 2022 przez Policja | komisarz Ewa Czyż

Mefedron ukryli w pachołku drogowym

Chełmscy policjanci ujawnili blisko kilogram mefedronu. Do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 54 i 73-lat. Nielegalna substancja ukryta była w pachołku drogowym znajdującym się w bagażniku samochodu, którym jechali.

udostępnij:      

Do zatrzymania doszło w miniony weekend na drodze wyjazdowej z Chełma. Policjanci kryminalni posiadali informację, że w samochodzie marki Peugeot mogą być przewożone narkotyki. Z pomocą ruszyli policjanci ruchu drogowego, którzy zatrzymali typowany pojazd do kontroli drogowej. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili krystaliczną substancję, która ukryta był w bagażniku w pachołku drogowym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to mefedron. Łącznie zabezpieczyliśmy prawie kilogram tej nielegalnej substancji psychotropowej. Funkcjonariusze zatrzymali podróżującego tym samochodem 73-letniego mieszkańca Lublina i 54-letniego obywatela Ukrainy.

obrazek

W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla mężczyzn. Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i dzisiaj zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Policja | komisarz Ewa Czyż

Dodaj swój komentarz bez logowania (losowy podpis autora)

dodając komentarz akceptujesz regulamin

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca biurowa kontakt z klien.

Zatrudnię od zaraz do pracy biurowej - kontakt z klientem stała praca pełny etat miejsce pracy: 21-100 Lubartów Wierzbowa 75 CV proszę wysyłać pod email : dawid@m77n.com

Dam pracę / zlecenie

Praca Monter

KAM-MONT Kamil Jabłoński to firma która działa na rynku od 2013 roku zajmująca się instalacjami, montażem i demontażem konstrukcji stalowych i maszyn przemysłowych. Głównie montujemy... cena: 5000 zł

Oferuję usługi

Roboty ziemne/ Budownictwo

Wykonujemy kompleksowo roboty ziemne oraz budowlane(wykopy pod budynki z niwelacją , zagęszczenia nasypów pod płyty fundamentowe, płyty fundamentowe, fundamenty, roboty żelbetowe, budowy i... cena: 150 zł

Nieruchomości

LOKAL DO WYNAJĘCIA

Posiadam lokal do wynajęcia o pow. 58 m2 położony w ścisłym centrum Lubartowa przy ul. Rynek I 19 z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową itp. Lokal będzie dostępny od m-ca...

Oglądanie na ścianie

Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.229 sek. (27)

inne serwisy: Leczna24.pl