Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Annoborze

190 osób na stronie
reklama Lubartów
07:46 · 23 czerwca 2022 przez SP Annobór / A. Małyska

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Annoborze

21 czerwca 2022 r. był wyjątkowym, niezapomnianym dniem, pełnym dobrych emocji, radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji. Szkoła Podstawowa w Annoborze obchodziła uroczysty Jubileusz 50-lecia.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Uroczystości jubileuszowe zgromadziły liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, absolwentów i przyjaciół szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Piotr Szczepanik Kurator Oświaty w Lublinie , Pan Krzysztof Kopyść Wójt Gminy Lubartów, Pan Sławomir Sugier Przewodniczący Gminy Lubartów, Pan Andrzej Sekuła Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu w Lubartowie oraz były dyrektor szkoły, pan Jarosław Budka Członek Zarządu Powiatu, Pan Jan Rećko wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie, Pani Katarzyna Brzozowska sekretarz Gminy Lubartów, Pani Anita Kusio Dyrektor SZASz, Pani Beata Wilczyńska Dyrektor Biblioteki Gminnej w Lubartowie, Pan Andrzej Kwaśny Dyrektor GOSiR, Pan Waldemar Kula Dyrektor ZUKiM, Dzielnicowy Pan Norbert Ćmiel, radni Gminy Lubartów oraz dyrektorzy szkół średnich z Lubartowa i szkół podstawowych z terenu gminy Lubartów. Zagościli również Państwo Józef i Regina Cybulscy, byli dyrektorzy szkoły.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.00 Mszą Świętą w intencji pracowników i absolwentów szkoły, którą celebrował ksiądz kanonik Andrzej Sarna, proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, We Mszy Św. uczestniczyło wielu byłych i obecnych pracowników szkoły, a także licznie zgromadzeni absolwenci, uczniowie, mieszkańcy Annoboru i przyjaciele szkoły. W oprawę liturgii słowa podczas mszy włączyli się nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Gala Jubileuszowa uświetniona została występami uczniów. W części artystycznej przeszłość spotkała się z teraźniejszością. W humorystyczny sposób uczniowie ukazali czasy szkolne od lat siedemdziesiątych po współczesność. Zaprezentowali również swoje umiejętności oraz zainteresowania taneczne i wokalne.

Na zakończenie tej części jubileuszu nastąpiło uroczyste poświęcenie i odsłonięcie pamiątkowej tablicy ufundowanej przez mieszkańców sołectwa Annobór, która znajduje się w budynku szkoły. Kolejny punkt obchodów miał bardziej kameralny i mniej oficjalny wymiar. Po uroczystej gali absolwenci spotkali się z nauczycielami i wychowawcami w budynku szkoły. Była to okazja, by myślami cofnąć się w czasie i jeszcze raz zasiąść w szkolnych ławach z tymi, których ostatni raz widziało się kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Zebrani goście mieli możliwość zapoznania się z okolicznościową wystawą, na której znalazły się zdjęcia i najstarsze dokumenty szkolne. Spotkanie było sposobnością do prowadzenia rozmów towarzyskich, przywoływania przeżyć z lat szkolnych i dzielenia się wzruszeniami związanymi z Jubileuszem i całą atmosferą, która mu towarzyszyła. Zwieńczeniem obchodów był tort okolicznościowy oraz poczęstunek dla wszystkich zebranych.

Zebrani goście mieli możliwość zapoznania się z okolicznościową wystawą, na której znalazły się zdjęcia i najstarsze dokumenty szkolne. Spotkanie było sposobnością do prowadzenia rozmów towarzyskich, przywoływania przeżyć z lat szkolnych i dzielenia się wzruszeniami związanymi z Jubileuszem i całą atmosferą, która mu towarzyszyła. Zwieńczeniem obchodów był tort okolicznościowy oraz poczęstunek dla wszystkich zebranych.

Dzień ten pokazał, że są jeszcze "...miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina". Takim miejscem jest z pewnością Szkoła Podstawowa w Annoborze. Dyrektor Szkoły Agnieszka Małyska serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włożyli swój wkład w organizację jubileuszu Szkoły Podstawowej w Annoborze.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 19

udostępnij:      

autor / dodał:
SP Annobór / A. Małyska

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

KIER-DOSTAWCA - Lubartów

KIEROWCA DOSTAWCA - kat. B; Lubartów, Lublin Twoje korzyści: - średnie zarobki netto: B: 3500 - 4000 zł/m-c (po okresie wdrożenia); - wszystkie weekendy wolne; - stałe trasy...

Dam pracę / zlecenie

PRACOWNIK BUDOWLANY

Zatrudnię pracownika budowlanego z doświadczeniem ogrodniczym lub wykształceniem rolniczym. Kontakt telefoniczny: 533691543

Nieruchomości

Garaż do wynajęcia

Garaż do wynajęcia w budynku 21 przy ulicy Piaskowej na osiedlu Popiełuszki w Lubartowie cena: 200 zł

Dam pracę / zlecenie

Praca Magazyn

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy. Miejsce pracy: LUBARTÓW ( ul. Lubelska 104) Mile widziani Panowie Obowiązki: prace magazynowe > zaopatrzenie linii...

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.118 sek. (25)