Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

192 osoby na stronie
reklama Lubartów 1745oferta
06:40 · 23 czerwca 2022 przez Redakcja

Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Do późnych godzin nocnych trwała sesja Rady Miasta Lubartów, na której głosowane były uchwały o wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Krzysztofa Paśnika. Sesję radni zakończyli po godzinie 3 nad ranem.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Uchwałę dotyczącą udzielenia Burmistrzowi Miasta Lubartów wotum zaufania radni zaczęli rozpatrywać dopiero po 7 godzinach od rozpoczęcia sesji, a więc już po godzinie 23. Jej podjęcie poprzedziła wypowiedź Burmistrza Krzysztofa Paśnika dotycząca ubiegłorocznych działań urzędu i inwestycji, o których przeczytać można w raporcie o stanie Gminy Miasto Lubartów za 2021 rok. Zmierzamy w dobrym kierunku - mówił burmistrz.

Nie wszyscy radni podzielali optymizm Krzysztofa Paśnika. Wotum zaufania zostało udzielone 11 głosami za przy 8 głosach przeciw i jednym wstrzymującym. Identycznie radni zagłosowali w przypadku uchwał dotyczących rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Lubartów za 2021 rok oraz udzielenia Burmistrzowi Miasta Lubartów absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok.

Za udzieleniem Burmistrzowi absolutorium zagłosowali: Bednarski Jacek; Gregorowicz Grzegorz; Jaworski Grzegorz; Kozak Maria; Kusyk Piotr; Mazur Renata; Mizio Elżbieta; Pasikowska Beata; Siwek Grzegorz; Tchórz Jacek; Żyśko Krzysztof. Przeciw byli: Błaszczak Robert; Krówczyński Tomasz; Kural Przemysław; Kuszner Anna; Polichańczuk Marek; Romańska-Serwin Wiesława; Tomasiak Jacek; Zieliński Andrzej. Jeden radny (Teodor Czubacki) wstrzymał się od głosu.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za udzielone absolutorium w imieniu swoim, w imieniu Pana Burmistrza Małyski, w imieniu Pani Skarbnik jak i wszystkich pracowników Urzędu Miasta. [...] Tym radnym, którzy nie zaufali mi i moim współpracownikom obiecuje, że postaramy się aby ta współpraca z naszej strony była na dobrym poziomie i mamy nadzieję, że będzie okazja jeszcze państwa głos zmienić - mówił po zakończeniu głosowania burmistrz Krzysztof Paśnik.

Nagranie z sesji Rady Miasta Lubartów obejrzeć możecie pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=-jwq8VGfqGg

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca przy zbiorze truskawki

Witam. Poszukuję osób chętnych do pracy na polu przy zbiorze truskawki w miejscowości Nowa Wola. Płatność za kilogram zebranego owocu, cena uzależniona od ceny na skupie. Zapewniam...

Dam pracę / zlecenie

ZBIÓR TRUSKAWEK

Zatrudnię ludzi do zbioru truskawek w miejscowości Stary Uścimów. Truskawki nawadniane. Możliwość zamieszkania. Więcej informacji pod numer telefonu.

Oferuję usługi

Pomoc Drogowa Transport maszyn

Oferuje Pomoc Drogowa oraz Transport materiałów budowlanych,maszyn budowlanych oraz rolniczych dysponuje kilkoma autami o różnej wielkości co do powierzchni jaki wagi załadunkowej.Zapraszam... cena: 2 zł

Dam pracę / zlecenie

Praca dla rencisty

Opis "As-Babuni" sp. z o.o. w Niemcach ul. Różana 37 poszukuje pracowników produkcyjnych na stanowiska: Pracownik produkcji makaronu i wafli Wymagania: ? zdolność do pracy...

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.061 sek. (6)