Dzień Nowych Technologii w RCEZ w Lubartowie doceniony przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

189 osób na stronie
reklama Lubartów
14:21 · 21 czerwca 2022 przez RCEZ

Dzień Nowych Technologii w RCEZ w Lubartowie doceniony przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

Kuratorium Oświaty w Lublinie opublikowało wyniki I etapu konkursu na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii, który odbył się pod koniec kwietnia br..

udostępnij:      

Dzień Nowych Technologii to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy dydaktycznej.

W tegorocznej edycji udział wzięła największa szkoła z powiatu lubartowskiego, jaką jest Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. W tym dniu nauczyciele z zespołu ekonomiczno-informatycznego z RCEZ przygotowali konkursy, warsztaty i lekcje otwarte dla uczniów i swoich kolegów po fachu.

Wszystkie działania zostały zgłoszone do I etapu konkursu na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii w 2022 roku. Komisja, która obradowała w składzie: Marek Dudek - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie, wojewódzki koordynator do spraw innowacji w edukacji - przewodniczący, Małgorzata Brutkowska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie - członek komisji, Monika Wolska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie. Członkowie komisji ocenili relacje z RCEZ aż na 26 punktów, co dało szkole pierwsze miejsce w I etapie konkursu. Wyniki zostały przekazane do Ministerstwa Edukacji i Nauki, tym samym lubartowska szkoła uczestniczy w rywalizacji na etapie centralnym. Wyniki zostaną ogłoszone 25 czerwca 2022r.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
RCEZ

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

Pomoc Drogowa Transport maszyn

Oferuje Pomoc Drogowa oraz Transport materiałów budowlanych,maszyn budowlanych oraz rolniczych dysponuje kilkoma autami o różnej wielkości co do powierzchni jaki wagi załadunkowej.Zapraszam... cena: 2 zł

Dam pracę / zlecenie

Kierowca kat. B - dost. towaru

Opis stanowiska: - dostawa towaru do klienta na czas - sprawdzanie ilości i poprawności ładowanego towaru - odbiór opakowań zwrotnych od klientów - dbanie o powierzone...

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię kierowcę C+E

Witam. Zatrudnię kierowcę C+E do przewozu kontenerów głownie po kraju . Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. 606740037. cena: 7500 zł

Dam pracę / zlecenie

ZBIÓR TRUSKAWEK

Zatrudnię ludzi do zbioru truskawek w miejscowości Stary Uścimów. Truskawki nawadniane. Możliwość zamieszkania. Więcej informacji pod numer telefonu.

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.089 sek. (25)