Policjanci przypominają o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i prawidłowym parkowaniu!

199 osób na stronie
reklama Lubartów
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
13:52 · 21 czerwca 2022 przez Policja / starszy sierżant Jagoda Stanicka

Policjanci przypominają o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i prawidłowym parkowaniu!

Zbliżają się wakacje- lubartowscy policjanci przypominają o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, bezpiecznej i ostrożnej jeździe i prawidłowym parkowaniu- zwłaszcza w rejonach wypoczynkowych!

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

W ostatni weekend w Firleju panowało oblężenie miejscowości przez turystów spragnionych letniego wypoczynku. Lubartowscy policjanci przypominają o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i zachowaniu wzmożonej ostrożności na drogach zwłaszcza w pobliżu miejscowości turystycznych.

Przypominamy, aby podczas poruszania się samochodem zachować szczególną ostrożność. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na miejsca parkingowe i zatrzymywać się w miejscach tylko do tego wyznaczonych. Pamiętajmy, że zamiast samochodu można korzystać ze zbiorowych środków transportu, urządzeń transportu osobistego czy także urządzeń wspomagających.

Starajmy się omijać skrzyżowania i ciągi komunikacyjne nadmiernie obciążone ruchem korzystając z innych alternatywnych tras ruchu. Oprócz drogi krajowej numer 19 do Firleja można dojechać również trasą od Lubartowa przez Przypisówkę drogą powiatową numer 1539L a także kierując się na Kock w stronę Serocka drogą powiatową numer 1538L.

Policjanci zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w zakresie ograniczeń prędkości, stanu trzeźwości kierujących, stosowania pasów bezpieczeństwa i urządzeń do bezpiecznego przewożenia dzieci, prawidłowości wykonywania manewrów, prawidłowego parkowania oraz stanu technicznego pojazdów.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Policja / starszy sierżant Jagoda Stanicka

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Maliniak 3 dni, 13 godzin temu

W Firleju po prostu brakuje parkingów. Nie muszą być powykładane kostką, ale te leśne po południowej stronie jeziora można tanim kosztem powiększyć.
 

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Magazynier

Firma produkująca okna drewniane zatrudni magazyniera z doświadczeniem i uprawnieniami na obsługę wózka widłowego. Miejsce pracy: Lubartów.

Dam pracę / zlecenie

Kierowca kat. B - przewóz osób

Obowiązki: - przewóz osób do pracy busem do 9 osób - praca na trzy zmiany Wymagania: - prawo jazdy kat. B - brak nałogów - dyspozycyjność, chęci do pracy Oferujemy: -...

Dam pracę / zlecenie

KIER B lub C praca w Warszawie

Twoje korzyści: - średnie zarobki netto: C: 3500 - 4700 zł/m-c (po okresie wdrożenia 2 m-ce); B: 3200 - 4000 zł/m-c (po okresie wdrożenia 2...

Dam pracę / zlecenie

Praca

Przyjmę pracownika oraz pomocnika do pracy przy dociepleniach budynków. Praca w województwie lubelskim. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Więcej informacji udzielę telefonicznie. cena: 5 zł

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.095 sek. (26)