Lubelskie. Smakuj życie! - Ruszył XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny i II Ogólnopolski Konkurs Filmowy

187 osób na stronie
reklama Lubartów
Wiadomości z regionu11:11 · 13 czerwca 2022 przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego / red.

Lubelskie. Smakuj życie! - Ruszył XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny i II Ogólnopolski Konkurs Filmowy

Rozpoczęła się XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego i II odsłona Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego. Oba odbywają się pod hasłem: "Lubelskie. Smakuj życie!". Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Konkursy, których organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, wpisują się w ideę kampanii promocyjnej: "Wybierz #KierunekLubelskie".

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

- Serdecznie zapraszam do udziału w jedenastej edycji konkursu fotograficznego, który cieszy się niesłabnącą popularnością. W ciągu dziesięciu lat jego istnienia otrzymaliśmy blisko 750 zgłoszeń i ponad 4000 fotografii. Z kolei konkurs filmowy to ubiegłoroczny debiutant. Liczymy na to, że jego popularność będzie z roku na rok coraz większa - mówił Członek Zarządu Województwa Lubelskiego Zdzisław Szwed.

XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Konkurs fotograficzny odbywa się w dwóch kategoriach - artystycznej i reportażowej. Można nadesłać łącznie pięć fotografii. Zdjęcia powinny pokazywać wyjątkowe walory natury naszego regionu, jak również bogactwo miejsc, obiektów, wydarzeń i ludzi. Organizatorzy liczą zarówno na zdjęcia będące efektem fotograficznych plenerów, jak i atrakcyjne kadry uchwycone podczas turystycznych wędrówek po regionie czy przedstawiające obraz licznych wydarzeń odbywających się w Lubelskiem, w których człowiek odgrywa główną rolę.

Nagrody to karty zakupowe o wartości 2000 zł za zajęcie I miejsca, 1000 zł za miejsce II oraz 500 zł za zajęcie III miejsca. Jak co roku nagrodzone i wyróżnione fotografie znajdą się w katalogu pokonkursowym, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2023 rok. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane m.in. na pokonkursowej wystawie i opublikowane w wydawnictwach promujących region. Fotografie znajdą się również na stronach oraz profilach społecznościowych promujących województwo lubelskie. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 września br.

II Ogólnopolski Konkurs Filmowy

Z kolei w ramach konkursu filmowego nadsyłać można prace opowiadające niepowtarzalną historię inspirującą do odwiedzenia Regionu Lubelskiego. Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie krótkometrażowego materiału filmowego pokazującego w sposób pozytywny aktywne formy spędzania czasu oraz atrakcje turystyczne znajdujące się na terenie województwa lubelskiego. Przewidziano dwie kategorie konkursowe - filmy trwające do 15 sekund oraz od 15 sekund do 3 minut. Zgłaszać można filmy wykonane techniką cyfrową (kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem).

Do wygrania są karty zakupowe o wartości 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł oraz 500 zł. Nagrodzone filmy będą wykorzystywane do promocji Lubelskiego w Polsce i za granicą. Filmy można nadsyłać do 10 października br.

Jak wziąć udział w konkursie?

Prace konkursowe zapisane na płycie CD/DVD lub nośniku pendrive wraz z czytelnie wypełnioną Kartą Zgłoszenia i oświadczeniami należy przesłać pocztą lub za pośrednictwem przesyłki kurierskiej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: "KONKURS FOTOGRAFICZNY", albo "KONKURS FILMOWY") lub dostarczyć osobiście na powyższy adres. Zarówno zdjęcia, jak i filmy powinny nawiązywać tematycznie do hasła: "Lubelskie. Smakuj życie!".

Uwaga! Zgłoszenia do konkursu fotograficznego można nadsyłać również e-mailem na adres: konkurs.foto@lubelskie.pl. Szczegóły konkursów, w tym m.in. regulaminy, karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia znajdują się na stronie www.promocja.lubelskie.pl. Informacji o konkursach udzielają pracownicy Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki: tel. 81 441 67 86, 81 441 67 81, e-mail: promocja@lubelskie.pl.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego / red.

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Przyjmę osoby do zbioru truska

Poszukuję osób chętnych do pracy na polu przy zbiorze truskawki w miejscowości Nowa Wieś ( gmina serniki ) Płatność za kilogram zebranego owocu, cena uzależniona od ceny na skupie ....

Oferuję usługi

Glazurnictwo Remonty

Oferuję usługi Łazienki kompleksowo od A do Z przeróbki hydrauliczne elektryczny biały montaż Glazura terakota gres mozaika cegła dekoracyjna Układanie paneli listwy... cena: 123 zł

Oferuję usługi

Pieczątki extra ceny

Oferujemy usługę wykonania pieczątek. Mamy w ofercie pieczątki automatyczne, kieszonkowe, datowniki, pieczątki graficzne na drewnianym kołku i inne. Zakup przez sklep online:...

Dam pracę / zlecenie

ZBIÓR TRUSKAWEK

Zatrudnię ludzi do zbioru truskawek w miejscowości Stary Uścimów. Truskawki nawadniane. Możliwość zamieszkania. Więcej informacji pod numer telefonu.

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.087 sek. (20)