Archiwum X zajmie się sprawą otrucia mieszkanki Łęcznej

186 osób na stronie
reklama Lubartów
Wiadomości z regionu09:19 · 12 czerwca 2022 przez Policja | komisarz Andrzej Fijołek

Archiwum X zajmie się sprawą otrucia mieszkanki Łęcznej

Policjanci z lubelskiego Archiwum X zajmą się sprawą zabójstwa 60 letniej mieszkanki Łęcznej. W 2014 roku ciało kobiety zostało odnalezione w jej mieszkaniu. Początkowo nic nie wskazywało, że doszło morderstwa. Na ciele kobiety nie było widocznych obrażeń. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała jednak, że 60 latka została otruta środkiem ochrony roślin.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Do zabójstwa doszło 4 kwietnia 2014 roku w Łęcznej. Ciało 60 letniej kobiety zostało ujawnione na podłodze oparte o fotel. Nie było widocznych zewnętrznych obrażeń. Charakterystyczne było jednak to, że kobieta miała mokre włosy. Szczegółowe oględziny ciała wykazały ponadto ślady zielonej substancji na ustach. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że 60 latka została otruta środkiem ochrony roślin. Śledztwo prowadzone w tej sprawie nie doprowadziło do ustalenia sprawcy. Niemniej wykluczono aby zabójstwa mogła dokonać osoba z poza członków rodziny.

Niewykrycie sprawcy zabójstwa i umorzenie śledztwa nie oznacza jednak całkowitego zakończenia sprawy. W takich przypadkach po materiały sprawy sięgają policjanci z wydziału kryminalnego KWP w Lublinie z tzw. Archiwum X. Dzięki nowoczesnym metodom badań laboratoryjnych, ponownej analizie sprawy oraz pracy operacyjnej bardzo często dochodzi do ustalenia sprawców zabójstw. Policjanci z lubelskiego Archiwum X liczą, że tak będzie również w tym przypadku. Jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które mają informacje w tej sprawie o kontakt pod nr tel 47 811 44 11.


W maju ub. r. policjanci z lubelskiego Archiwum X wykryli sprawcę zgwałcenia i zabójstwa 67-letniej kobiety. Do zbrodni doszło w 1989 roku w małej miejscowości w gminie Adamów (powiat zamojski). Ponowna analiza zgromadzonych dowodów i badania genetyczne wykonane przez laboratorium kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie okazały się kluczowe przy rozwiązaniu tej zbrodni. Odpowie za nią 68 letni mieszkaniec powiatu zamojskiego.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Policja | komisarz Andrzej Fijołek

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

Wynajmę mieszkanie na ulicy Słowackiego ,dwa pokoje z kuchnią 60m2.Mieszkanie umeblowane ,ciepłe i słoneczne. Piękny widok na pałac Sanguszków i park .Wszystkie informacje pod numerem...

Dam pracę / zlecenie

ZATRUDNIMY SPECJAL. D/S PŁAC

Społem Lubartów sp.z.o.o. Zatrudni:

Dam pracę / zlecenie

Sprzedawca sklep spożywczy

Zatrudnię pracownika do sklepu spożywczego w Lubartowie na stanowisko kasjer-sprzedawca wraz z obsługą stoiska mięsno-wędliniarskiego. Praca 3-4 dni w tygodniu, bądź w weekendy, lub na...

Nieruchomości

Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal w biurowcu przy ul. Lubelskiej 36B w Lubartowie. Lokal znajdują się na drugim piętrze 11,25 m2 Atutem lokalu jest doskonała lokalizacja, duże natężenie ruchu...

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.107 sek. (26)