Studiowanie na WAT, to ... prestiż i przywilej

190 osób na stronie
reklama Lubartów
15:15 · 26 kwietnia 2022 przez ZS2

Studiowanie na WAT, to ... prestiż i przywilej

W ramach współpracy nawiązanej z Wojskową Akademią Techniczną, uczniowie klasy drugiej i trzeciej I LO w Lubartowie o profilu matematyczno- fizycznym oraz technikum informatycznego uczestniczyli w prezentacji oferty edukacyjnej tej renomowanej uczelni.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Ofertę zaprezentował absolwent technikum informatycznego, a obecny student II roku Wojskowej Akademii Technicznej, Maciej Pożarowszczyk. Zapoznał on uczniów z warunkami rekrutacji, opowiedział o życiu codziennym studenta szkoły wojskowej oraz realiami studiowania.

Licealiści i uczniowie technikum dowiedzieli się, że akademia oferuje 12 kierunków studiów wojskowych oraz 25 kierunków studiów cywilnych. Bogata oferta oraz profity płynące z uczenia się na WAT, zachęcają do podjęcia kształcenia na tej uczelni.

Jako otwarty uniwersytet techniczny uczelnia służy Siłom Zbrojnym, nauce, gospodarce i społeczeństwu. Kształci podchorążych i studentów, rozwija kadrę naukowo- dydaktyczną. Prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe w obszarach nauk ścisłych, technicznych i społecznych, a w szczególności w zakresie techniki wojskowej i technologii bezpieczeństwa. Współpracuje z uczelniami akademickimi w kraju i za granicą.

Studiowanie na WAT to bardzo dużo pracy, wiele wyrzeczeń, ale też prawdziwy prestiż i przywilej. Mamy nadzieję, że kolejni uczniowie ZS nr 2 zasilą szeregi tej uczelni.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 5

udostępnij:      

autor / dodał:
ZS2

zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz swojego konta? utwórz profil

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Operator wózka widłowego STENA

Miejsce pracy: Stena Recycling Ceramiczna 6 Lubartów Twój zakres obowiązków -obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa -załadunek i rozładunek...

Dam pracę / zlecenie

Magazynier - operator wózka wi

As-Babuni" sp. z o.o. w Niemcach ul. Różana 37 poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku...

Dam pracę / zlecenie

Kierowca kat. B - dost. towaru

Opis stanowiska: - dostawa towaru do klienta na czas - sprawdzanie ilości i poprawności ładowanego towaru - odbiór opakowań zwrotnych od klientów - dbanie o powierzone...

Dam pracę / zlecenie

Kierowca sam. dost. - 1/4 etat

Zatrudnimy kierowcę samochodu dostawczego. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 4:00 - 7.15. Miejsce pracy: Łucka Kolonia Piekarnia & Cukiernia M.M. Staszek Zakres...

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.104 sek. (25)