149

reklama Lubartów
11:10 · 14 stycznia 2022 przez ZS2 / Kamil Kozioł

Chopin w srebrze

Ciężka praca całej społeczności Technikum Zawodowego w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki znowu przyniosła efekt. Lubartowska szkoła zajęła jedenaste miejsce w województwie lubelskim w rankingu "Perspektywy 2021", co dało jej prestiżowe wyróżnienie w postaci srebrnej tarczy.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Warto wspomnieć, że z samej Lubelszczyzny w tym zestawieniu zostało umieszczonych aż 59 techników. Dodajmy również, że Technikum Zawodowe w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki było najlepszą szkołą tego typu w całym powiecie lubartowskim.

- Po raz kolejny pokazaliśmy, że należymy do ścisłej czołówki województwa lubelskiego. Ten wynik to efekt pracy całej społeczności szkolnej i jej olbrzymiego zaangażowania. Wierzę, że w kolejnych latach poziom nauczania w naszym Technikum będzie jeszcze wyższy. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w mury naszej szkoły. Potrafimy przekazać młodzieży wiedzę i przygotować ich do zawodu. A wszystko to odbywa się w znakomitej atmosferze - powiedział Zbigniew Sajda, p.o. Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.

Również I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki ma się czym pochwalić. W rankingu wszystkich liceów z województwa lubelskiego szkoła z ul. Chopina zajęła miejsce w piątej dziesiątce, co poskutkowało uzyskaniem brązowej tarczy.

Ranking "Perspektywy" to jedna z najbardziej prestiżowych klasyfikacji w całej Polsce. W tegorocznym Rankingu wzięto pod uwagę dane 1256 liceów ogólnokształcących i 1165 techników. Głównym kryterium rankingowym są wyniki matur, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak też dodatkowych. Do tego dochodzą wyniki uczniów z olimpiad oraz egzaminów zawodowych. W tym roku najlepszym liceum w Polsce zostało warszawskie XIV LO im. Stanisława Staszica. Wśród techników palma pierwszeństwa przypadła w udziale Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
ZS2 / Kamil Kozioł

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Dozorca nocny
  Zatrudnię pracownika na etacie dozorcy nocnego w gospodarstwie rolnym w Woli Lsiowskiej. Informacje o zakresie pracy i pozostałe szczegóły udzielę telefonicznie.
 • Dam pracę / zlecenie
  Odbudowa modernizacja maszyn
  Modernizacja odbudowa maszyn budowlanych Wiecej info telefonicznie Praca bez doświadczenia.
 • Nieruchomości
  wynajem mieszkania
  Posiadam do wynajęcia mieszkanie kawalerkę 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku w centrum Lubartowa. Cena wynajmu to 1000 zł. plus czynsz i opłaty licznikowe zgodnie ze zużyciem. Mieszkanie do wynajęcia... cena: 1000 zł
 • Oferuję usługi
  AUTO NAPRAWA
  W zakresie naszej oferty możesz znaleźć fachową naprawę bieżącą. Zajmujemy się wykrywaniem oraz eliminowaniem usterek pojawiających się w samochodach różnego typu. Naprawiamy między innymi układy hamulcowe, silniki , rozrządy, wymiana sprzęgieł ,wydechowe czy zawieszenia. Dysponuje... cena: 1 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

149 osób na stronie