172

reklama Lubartów 1243
09:37 · 14 stycznia 2022 przez SP1 / red.

Lubartów: do szkoły trafiły laptopy wygrane w konkursie

Do Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie dotarły już laptopy, które uczniowie wygrali w organizowanym w ubiegłym roku konkursie.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Konkurs plastyczno-cyfrowy "Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!" zorganizowany był przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotowanie prac plastycznych w dowolnej technice cyfrowej.

Nagroda, którą zdobyli lubartowscy uczniowie to 16 laptopów oraz mobilna szafa do ich przechowywania i ładowania o łącznej wartości ponad 35 tysięcy złotych!

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
SP1 / red.

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Dozorca nocny
  Zatrudnię pracownika na etacie dozorcy nocnego w gospodarstwie rolnym w Woli Lsiowskiej. Informacje o zakresie pracy i pozostałe szczegóły udzielę telefonicznie.
 • Dam pracę / zlecenie
  Odbudowa modernizacja maszyn
  Modernizacja odbudowa maszyn budowlanych Wiecej info telefonicznie Praca bez doświadczenia.
 • Nieruchomości
  wynajem mieszkania
  Posiadam do wynajęcia mieszkanie kawalerkę 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku w centrum Lubartowa. Cena wynajmu to 1000 zł. plus czynsz i opłaty licznikowe zgodnie ze zużyciem. Mieszkanie do wynajęcia... cena: 1000 zł
 • Oferuję usługi
  AUTO NAPRAWA
  W zakresie naszej oferty możesz znaleźć fachową naprawę bieżącą. Zajmujemy się wykrywaniem oraz eliminowaniem usterek pojawiających się w samochodach różnego typu. Naprawiamy między innymi układy hamulcowe, silniki , rozrządy, wymiana sprzęgieł ,wydechowe czy zawieszenia. Dysponuje... cena: 1 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

172 osoby na stronie