156

reklama Lubartów
2022-01-14 09:09:00
GALERIA

Ptasia grypa: ograniczenia w trzech powiatach

Wojewoda Lubelski wydał rozporządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatów lubartowskiego, łęczyńskiego i parczewskiego.

Wskazanie obszarów zapowietrzonych i zagrożonych nakłada szereg nakazów i zakazów, których szczegóły znajdziecie w załączonym rozporządzeniu.

Prosimy o udostępnienie:

autor / dodał:
Redakcja
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Odbudowa modernizacja maszyn
  Modernizacja odbudowa maszyn budowlanych Wiecej info telefonicznie Praca bez doświadczenia.
 • Nieruchomości
  Wynajmę mieszkanie od czerwca
  Wynajmę mieszkanie od czerwca na ul. Kopernika o powierzchni 60m2: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Koszt 1900 w tym opłaty. Kaucja 2 miesięczny czynsz.
 • Dam pracę / zlecenie
  Sprzedawca
  Zatrudnię ekspedientke do pracy w sklepie spożywczym w Lubartowie ul.Lubelska. Praca w systemie dwuzmianowym. Umowa o pracę. Osoba zatrudnionej na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, ekspozycji towarów, oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Osoby zainteresowan...
 • Dam pracę / zlecenie
  Magazynier
  Salon Meblowy Black Red White w Lubartowie poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Jako Magazynier będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w magazynie. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

156 osób na stronie