111

reklama Lubartów
16:59 · 13 stycznia 2022 przez IILO

Matematyczne sukcesy uczniów II LO

Do finału Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego zakwalifikowało się trzech uczniów IILO: Magdalena Świrska z klasy IIIc, Jakub Ścierzyński z klasy IIIg i Mateusz Budzyński z klasy IIIf. Dodatkowo Magdalena Świrska oraz Jakub Ścierzyński zakwalifikowali się również do półfinału Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Organizatorami Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego są Instytut Matematyki i Kryptologii Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Honorowy patronat nad Konkursem sprawuje Rektor WAT.

Laureaci konkursu mają zapewnione miejsce na wybranym przez siebie kierunku cywilnym WAT, otrzymują także promesę bezpłatnego zakwaterowania w domu studenckim na pierwszym roku akademickim, stypendium naukowe w pierwszym semestrze studiów oraz nagrody rzeczowe.

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie WAT w Warszawie 18 marca 2022r.

Olimpiada lingwistyki Matematycznej jest jedną z 13 olimpiad naukowych, które mają etapy międzynarodowe. OLM stawia sobie za cele poszerzenie interdyscyplinarnych kompetencji w zakresie lingwistyki teoretycznej, matematycznej i stosowanej. Zadania rozwijają zainteresowania uczniów metodami nauk ścisłych stosowanymi w lingwistyce i poszerzają wiedzę z tego zakresu.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
IILO

Ogłoszenia Lubartów

 • Oferuję usługi
  Autogaz LPG - montaż, serwis
  Profesjonalny montaż, najwyższej jakości instalacji gazowych OPTIMA, STAG, BRC, naprawy, przeglądy serwisowe. Naprawiamy też systemy LPG innych producentów. Warsztat Auto Serwis Rondo, Łucka 90A, 21-100 Lubartów, przy rondzie na wlocie od strony Lublina.
 • Dam pracę / zlecenie
  Spawacz MAG/TIG
  Obowiązki Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy, proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali tj. gilotyna, prasa krawędziowa, plazma i urządzeń do transportu (suwnica, wózki podnośnikowe) po wcześniejszym prz...
 • Dam pracę / zlecenie
  Elewacje Wentylowane
  Zatrudnię pracowników budowlanych do wykonywania głównie elewacji wentylowanych, ale też innych robót ogólnobudowlanych. Praca w Lublinie i okolicach. Szukam ludzi doświadczonych lub bez doświadczenia, ale chętnych do nauki. Możliwa umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia M...
 • Dam pracę / zlecenie
  Praca biurowa
  Firma usługowo-handlowa MIBUD Michał Gwóźdź IMPORT/EXPORT MASZYN BUDOWLANYCH przyjmie do pracy mężczyznę na stanowisko biurowe. Umowa o pracę. Praca w przyjaznym środowisku o charakterze stacjonarnym od poniedziałku do piątku. Możliwość rozwoju co wiąże się z wyższym wynagrodzenie...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

111 osób na stronie