168

reklama Lubartów
fot. Policja
Wiadomości z regionu

15:11 · 12 stycznia 2022 przez Policja / młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Policjanci z Lublina poszukują zaginionego 12-latka

Policjanci z VI komisariatu prowadzą poszukiwania za zaginionym nieletnim Alanem Wierzchowskim. 12-latek samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczo-wychowawczej.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Jeżeli ktoś posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z VI Komisariatem Policji w Lublinie, telefon: 47 811-46-61 lub 112.

Rysopis zaginionego:

wzrost około 150 centymetrów, średniej budowy ciała, włosy jasne, krótkie.
W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę firmy, czarno-białe buty, jasne spodnie dresowe.

Okoliczności zaginięcia:

Zaginiony wczoraj samowolnie opuścił placówkę opiekuńczo-wychowawczą znajdującą się na terenie Lublina. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi jak również z personelem placówki. Nie jest też znane miejsce pobytu nieletniego.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
Policja / młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Stolarz, pomocnik stolarza
  Firma produkująca domy z bali zatrudni stolarzy oraz pomocników stolarzy. Praca w Lubartowie . Więcej informacji udziel telefonicznie. Nie odpowiadamy na smsy i e-maile.
 • Oferuję usługi
  AUTO NAPRAWA
  W zakresie naszej oferty możesz znaleźć fachową naprawę bieżącą. Zajmujemy się wykrywaniem oraz eliminowaniem usterek pojawiających się w samochodach różnego typu. Naprawiamy między innymi układy hamulcowe, silniki , rozrządy, wymiana sprzęgieł ,wydechowe czy zawieszenia. Dysponuje... cena: 1 zł
 • Oferuję usługi
  USŁUGI KSIĘGOWE
  Zapraszam do skorzystania z usług biura rachunkowego SOWA Biuro Rachunkowe Monika Sowa. W ramach usług oferujemy rozliczanie m.in: - pełnej księgowości - ksiąg podatkowych - ryczałtu ewidencjonowanego - transakcji zagranicznych - rozliczanie deklaracji podatkowych i ZUS -rozliczanie pr...
 • Nieruchomości
  MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE +GARAż
  100 m2 - samodzielne, niezależne mieszkanie z wyodrębnioną KW. BEZCZYNSZOWE 85 m2 z GARAŻEM 20 m2 + działka około 50 m2 na osiedlu kopernika ul.Kosmiczna +2 miejsca parkingowe na zewnątrz. Osobne przyłączą : woda ,prą gaz. Wykończone w tzw stanie developerskim, dostępne już... cena: 468000 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

168 osób na stronie