98

reklama Lubartów
Wiadomości z regionu

10:14 · 12 stycznia 2022 przez Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Amfetamina u mieszkańca Łęcznej

Policjanci zatrzymali 32-latka, za którym wydany został list gończy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim ponad 200 porcji dilerskich amfetaminy.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Wczoraj policjanci z zespołu do spraw poszukiwań łęczyńskiej jednostki realizując własne ustalenia pojechali do jednego z mieszkań na terenie Łęcznej. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że przebywa tam 32-latek poszukiwany listem gończym.

Kiedy policjanci pojechali na miejsce zastali tam poszukiwanego mężczyznę. Kryminalni w jego plecaku znaleźli woreczek foliowy z zawartością różowego proszku. Badanie wykazało, że to amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 200 porcji dilerskich tego narkotyku.

32- letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie zostanie przewieziony do aresztu, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę półtora roku pozbawienia wolności.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo jakiego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
Policja / starszy aspirant Magdalena Krasna

Ogłoszenia Lubartów

 • Nieruchomości
  Lokal do wynajęcia Lubartów
  Lokal do wynajęcia w centrum Lubartowa Centrum handlowe Twoja Galeria ul.Lubelska 5 55m2, lokal gotowy do rozpoczęcia działalności, możliwość zmniejszenia lub zwiększenia metrażu. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie. cena: 2310 zł
 • Dam pracę / zlecenie
  Pracownik produkcji - lakierni
  Obowiązki - Przygotowanie powierzchni do lakierowania, - Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych, - Załadunek detali na linię lakierniczą oraz rozładunek detali polakierowanych, - Weryfikowanie wyrobów gotowych oraz ich pakowanie, - Inne zadania powierzone przez przełożonego. Wyma...
 • Dam pracę / zlecenie
  Quality Manager
  Jesteśmy firmą działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Lubartowie. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager. ?? Do twoich obowiązków będzie należeć: - tworzenie dokumentacji, pisanie planów kontroli i i...
 • Oferuję usługi
  PRACE REMONTOWE I WYKOŃCZENIA
  Jesteśmy firmę budowlaną specjalizującą się w pracach szpachlarskich i malarskich oraz zabudowie karton gips. Pracujemy używając nowoczesnego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

98 osób na stronie