228

reklama Lubartów
Wiadomości z regionu

11:40 · 5 stycznia 2022 przez Policja / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak / red.

Wysokie mandaty również dla rowerzystów

Nie tylko kierujący autami muszą liczyć się z nowymi, wysokimi mandatami. W naszym regionie są już rowerzyści, którzy otrzymali mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Do jednego z takich zdarzeń w naszym województwie doszło wczoraj po godzinie 21:00 na jednej z ulic w Hrubieszowie. Policjanci patrolujący okolicę zauważyli mężczyznę jadącego rowerem. Jego zachowanie i chwiejny tor jazdy wskazywały na to, że jest nietrzeźwy. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić i zatrzymali cyklistę do kontroli. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 43-letni mieszkaniec Hrubieszowa ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Na podstawie nowych przepisów, które weszły w życie 1 stycznia 2022 roku kierujący został ukarany według nowego taryfikatora mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Takiej wysokości mandat przewidziany jest za kierowanie po drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu pojazdem innym niż mechaniczny przez osobę znajdującą się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka działającego podobnie do alkoholu.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Udostępnij:
autor / dodał:
Policja / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak / red.

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Kierowca sam. dost. - 1/4 etat
  Piekarnia & Cukiernia M.M. Staszek w Łucce Kolonii zatrudni kierowcę samochodu dostawczego. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 4:00 - 7.10. Miejsce pracy: Łucka Kolonia Zakres obowiązków: ? Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5t., wymagane prawo jazdy kat. B, doś... cena: 1150 zł
 • Dam pracę / zlecenie
  Praca biurowa
  Firma usługowo-handlowa MIBUD Michał Gwóźdź IMPORT/EXPORT MASZYN BUDOWLANYCH przyjmie do pracy mężczyznę na stanowisko biurowe. Umowa o pracę. Praca w przyjaznym środowisku o charakterze stacjonarnym od poniedziałku do piątku. Możliwość rozwoju co wiąże się z wyższym wynagrodzenie...
 • Dam pracę / zlecenie
  Praca w sklepie wędkarskim
  Poszukujemy pracownika do sklepu wędkarskiego w Lubartowie. Oczekujemy: biegłej znajomości obsługi komputera dyspozycyjności komunikatywności znajomośći branży wędkarskiej Zakres obowiązków: obsługa zamówień internetowych obsługa klientów sklepu stacjonarnego wystawian...
 • Nieruchomości
  Wynajmę mieszkanie od czerwca
  Wynajmę mieszkanie od czerwca na ul. Kopernika o powierzchni 60m2: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Koszt 1900 w tym opłaty. Kaucja 2 miesięczny czynsz.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

228 osób na stronie