181 online
dodaj reklamę w tym miejscu oferta
Policjanci poszukują wandala
09:55 · 3 sierpnia 2021 przez Policja / starszy sierżant Jagoda Stanicka

Policjanci poszukują wandala

Zamaskowany mężczyzna uszkodził bramę garażową, ogrodzenie i zniszczył kilka sprzętów znajdujących się na podwórku miejscowości Wypnicha (gm. Michów). Sprawcy poszukują lubartowscy policjanci i zwracają się z apelem do osób, które rozpoznają wandala.

           Zapisz się do newslettera

Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 czerwca tego roku około godziny 2:30 do 2:45 w nocy. Nieznany mężczyzna zamaskowany kominiarką wszedł na jedną z posesji w miejscowości Wypnicha. Zniszczył drzwi bramy garażowej, wybił szybę w mieszkaniu oraz uszkodził ogrodzenie. Następnie oddalił się z posesji.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z opublikowanego monitoringu albo może posiadać i informacje, które pomogłyby policjantom ustalić sprawcę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu: 47 81 252 90.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnie do pracy przy dachach.

Zatrudnię do pracy przy dachach, osoby z doświadczeniem. Proszę o kontakt telefoniczny, bądź emial, praca od zaraz.

Dam pracę / zlecenie

Pomoc Kuchenna Weekend

W związku z dynamicznym rozwojem Restauracja PHÚC PHÚC po Kuchennych Rewolucjach Pani Magdy Gessler ogłasza nabór na stanowisko POMOC KUCHENNA W WEEKEND Opis stanowiska: Pracownik na tym...

Oferuję usługi

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ Wykonujemy Kompleksowe Usługi Kominiarskie: Czyszczenie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych), Udrażnianie przewodów kominowych...

Dam pracę / zlecenie

Kierowca | Barman/ka

Praca dla kierowcy do rozwożenia posiłków na terenie Lubartowa i okolic oraz osobę do obsługi klientów. Więcej informacji pod numerem telefonu 691201864.

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.524 sek. (31)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO