101
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
10:10 · 20 czerwca 2020 przez UM Lubartów / red.

Lubartów: porozumienie dotyczące fotowoltaiki

Dzięki porozumieniu Miasta Lubartów z lokalnymi przedsiębiorcami mieszkańcy miasta zapłacą mniej za instalacje fotowoltaiczne.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Sygnatariuszami podpisanego w piątek, 19 czerwca dokumentu są Burmistrz Lubartowa Krzysztof Paśnik oraz przedstawiciele firm PPHU Zalfon Daniel Zalewski i Interduo Bujek Kłopotek Sowa sp.j.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Nasza propozycja pokazuje, że przez produkty lokalne możemy promować bardzo korzystane rozwiązania finansowe dla naszych mieszkańców. Dziękuję przedstawicielom naszych lubartowskich firm, za to że możemy podpisać to porozumienie - mówi Krzysztof Paśnik, Burmistrz Miasta Lubartów.

Jest to pionierskie rozwiązanie w ramach którego mieszkańcy otrzymają kompleksowe wsparcie - atrakcyjny koszt instalacji fotowoltaicznej, kompleksową pomoc przy wypełnieniu dokumentów, niezbędnych do uzyskania dofinansowania do takiej instalacji oraz komplet dokumentów niezbędnych do przyłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej.

- Cieszymy się z tej współpracy. Z naszej strony mogę zapewnić, że oferowane przez nas panele to bardzo innowacyjne rozwiązanie, m.in. w zakresie bezpieczeństwa - mówi Daniel Zalewski z firmy Zalfon. Z kolei Jakub Sowa, przedstawiciel firmy Interduo zapewnia, że jego firma udzieli wszelkiej pomocy w zakresie instalacji paneli, wykorzystując posiadane trzynastoletnie doświadczenie w pracach instalacyjnych.

obrazek

Na mocy porozumienia Urząd Miasta Lubartów zobowiązuje się do informowania mieszkańców i pomocy w wypełnianiu i składaniu wniosków na pozyskanie dofinansowania do budowy instalacji fotowoltaicznych w ramach rządowego programu "Mój prąd". Porozumienie to nie tylko realna pomoc mieszkańcom. To również wykorzystanie potencjału lokalnych przedsiębiorstw, których działalność związana jest z produkcją i montażem instalacji fotowoltaicznych. Impuls rozwojowy, który w ten sposób kierowany jest na rynek, przyczyni się do ich dalszego wzrostu i przyspieszenia rozwoju, a tym samym do zwiększenia potencjału gospodarczego Lubartowa.

Z preferencyjnej oferty lubartowskich przedsiębiorców skorzystać będą mogli także mieszkańcy innych gmin naszego powiatu. Niebawem opublikowana zostanie szczegółowa oferta zakupu i montażu instalacji.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama Lubartów
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca biurowa kontakt z klien.

Zatrudnię od zaraz do pracy biurowej - kontakt z klientem stała praca pełny etat miejsce pracy: 21-100 Lubartów Wierzbowa 75 CV proszę wysyłać pod email : dawid@m77n.com

Oferuję usługi

PRACE REMONTOWE I WYKOŃCZENIA

Jesteśmy firmą budowlaną. Specjalizujemy się w pracach szpachlarskich i malarskich oraz zabudowie karton gips. Prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego agregatu. Naszym atutem jest...

Dam pracę / zlecenie

PRACA - PRACOWNIK PRODUKCJI

Pireco Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Sernikach (k. Lubartowa), zatrudni na stanowisko pracownik produkcji. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Zakres...

Dom i Ogród

kocioł c.o. SAS 23kw

Kocioł firmy SAS typ UWT o mocy 23kW, rok produkcji 2009. Piec w pełni sprawny, bez przecieków. Posiada dmuchawę oraz sterownik elektroniczny do kontroli temp. pieca jak również wody... cena: 800 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.421 sek. (51)

inne serwisy: Leczna24.pl