156 online
reklama Lubartów oferta
Porozumienie
10:10 · 20 czerwca 2020 przez UM Lubartów / red.

Lubartów: porozumienie dotyczące fotowoltaiki

Dzięki porozumieniu Miasta Lubartów z lokalnymi przedsiębiorcami mieszkańcy miasta zapłacą mniej za instalacje fotowoltaiczne.

dodaj reklamę na Lubartow24.pl
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

           Zapisz się do newslettera

Sygnatariuszami podpisanego w piątek, 19 czerwca dokumentu są Burmistrz Lubartowa Krzysztof Paśnik oraz przedstawiciele firm PPHU Zalfon Daniel Zalewski i Interduo Bujek Kłopotek Sowa sp.j.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Nasza propozycja pokazuje, że przez produkty lokalne możemy promować bardzo korzystane rozwiązania finansowe dla naszych mieszkańców. Dziękuję przedstawicielom naszych lubartowskich firm, za to że możemy podpisać to porozumienie - mówi Krzysztof Paśnik, Burmistrz Miasta Lubartów.

Jest to pionierskie rozwiązanie w ramach którego mieszkańcy otrzymają kompleksowe wsparcie - atrakcyjny koszt instalacji fotowoltaicznej, kompleksową pomoc przy wypełnieniu dokumentów, niezbędnych do uzyskania dofinansowania do takiej instalacji oraz komplet dokumentów niezbędnych do przyłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej.

- Cieszymy się z tej współpracy. Z naszej strony mogę zapewnić, że oferowane przez nas panele to bardzo innowacyjne rozwiązanie, m.in. w zakresie bezpieczeństwa - mówi Daniel Zalewski z firmy Zalfon. Z kolei Jakub Sowa, przedstawiciel firmy Interduo zapewnia, że jego firma udzieli wszelkiej pomocy w zakresie instalacji paneli, wykorzystując posiadane trzynastoletnie doświadczenie w pracach instalacyjnych.

obrazek

Na mocy porozumienia Urząd Miasta Lubartów zobowiązuje się do informowania mieszkańców i pomocy w wypełnianiu i składaniu wniosków na pozyskanie dofinansowania do budowy instalacji fotowoltaicznych w ramach rządowego programu "Mój prąd". Porozumienie to nie tylko realna pomoc mieszkańcom. To również wykorzystanie potencjału lokalnych przedsiębiorstw, których działalność związana jest z produkcją i montażem instalacji fotowoltaicznych. Impuls rozwojowy, który w ten sposób kierowany jest na rynek, przyczyni się do ich dalszego wzrostu i przyspieszenia rozwoju, a tym samym do zwiększenia potencjału gospodarczego Lubartowa.

Z preferencyjnej oferty lubartowskich przedsiębiorców skorzystać będą mogli także mieszkańcy innych gmin naszego powiatu. Niebawem opublikowana zostanie szczegółowa oferta zakupu i montażu instalacji.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca w lodziarni

Poszukuję chętnych osób do pracy w lodziarni w Lubartowie.. Jeśli jesteś sumienną osobą a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność to jesteś odpowiednim kandydatem na to...

Nieruchomości

HALE MAGAZYNOWE I BIURA - WYNAJMĘ LUB SPRZEDAM

Oferujemy sprzedaż własnych powierzchni magazynowo-biurowych, łącznie około 3000 mkw, usytuowanych na działce o powierzchni ok. 10 000 mkw. Powierzchnia hal magazynowych wynosi ok 2500 mkw.,...

Dam pracę / zlecenie

Kierowca | Barman/ka

Praca dla kierowcy do rozwożenia posiłków na terenie Lubartowa i okolic oraz osobę do obsługi klientów. Więcej informacji pod numerem telefonu 691201864.

Nieruchomości

Lokal biurowy do wynajęcia na ulicy Lubelskiej 49

Lokal biurowy do wynajęcia na ulicy Lubelskiej 49. Lokal składa się z 3 pomieszczeń, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni 52m2. Dostępny od 1 maja.

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI
:::
Oferty pracy w Lubartowie

Oferty pracy w Lubartowie

sponsorowany

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.546 sek. (45)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO