Uczennica II LO z indeksem SGGW w Warszawie

208 osób na stronie
reklama Lubartów
17:25 · 28 maja 2017 przez IILO

Uczennica II LO z indeksem SGGW w Warszawie

Kaja Karwacka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie, została laureatką ogólnopolskiego konkursu z zakresu przedsiębiorczości i już w klasie pierwszej otrzymała indeks na wybrany przez siebie kierunek Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

19 maja w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego został przeprowadzony ogólnopolski test wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Wyjazd na konkurs możliwy był dzięki współpracy II LO z SGGW, lubartowskie liceum od lutego tego roku objęte jest patronatem Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z klas I a oraz II e wzięli udział w tym konkursie w ramach II etapu Akademii Przedsiębiorczości.

Aż siedmiu uczniów II LO rozwiązało test z przedsiębiorczości na poziomie min. 70% i otrzymało tytuł finalisty konkursu. Są to: Kaja Karwacka z klasy I a oraz Patrycja Adamczyk, Adriana Franczak, Karol Iwanek, Olga Kujawa, Katarzyna Lipska, Aleksandra Mazurek - wszyscy z klasy II e.

Kaja Karwacka była najlepsza w tej edycji konkursu i uzyskała tytuł laureata. Dzięki otrzymanemu indeksowi na WNE Kaja w przyszłości będzie mogła studiować na jednym z pięciu kierunków realizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW (Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Logistyka oraz Turystyka i Rekreacja).

Do konkursu uczniów przygotowywała nauczycielka podstaw przedsiębiorczości Elżbieta Mizio, która również jest szkolnym koordynatorem projektu Akademia Przedsiębiorczości realizowanego przez II LO w ramach współpracy z WNE SGGW w Warszawie.

Gratulujemy uczennicy i nauczycielce tak dużego osiągnięcia!

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
IILO

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca przy zbiorze truskawki

Witam. Poszukuję osób chętnych do pracy na polu przy zbiorze truskawki w miejscowości Nowa Wola. Płatność za kilogram zebranego owocu, cena uzależniona od ceny na skupie. Zapewniam...

Oferuję usługi

Mycie okien szyb na wysokości

Sprzątanio.pl - serwis sprzątający Lubartów. Oferujemy usługi: - mycie okien szyb przeszkleń - mycie paneli fotowoltaicznych oraz instalacji solarnych - mycie ogrodów zimowych - mycie...

Nieruchomości

Działka w Lisowie

Na sprzedaż działka budowlana i budowlano-rolna w miejscowości Lisów. Nr 24 na geoportal. 150zł/m2 cena: 150 zł

Dam pracę / zlecenie

POSADZKARZ

Zatrudnię posadzkarza/y może być do przuczenia. Praca na miejscu.

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.121 sek. (25)