174 online
reklama w Lubartowie
Jamajczyk zagra w Lubartowie
19:00 · 24 czerwca 2014 przez agatamyevergreen

Jamajczyk zagra w Lubartowie

Podczas Festiwalu L\'ART wystąpi gwiazda muzyki reggae Spectacular. Artysta przyjedzie na zaproszenie Fundacji My Evergreen.

           Zapisz się do newslettera

Kariera muzyczna Spectaculara rozpoczęła się w połowie lat 90. Od tamtego czasu nagrał wiele utworów, które podbiły serca fanów muzyki reggae. Charakterystyczny ochrypły głos i zaangażowane społecznie teksty, wzywające do pokoju i miłości, stanowią wizytówkę artysty. Spectacular znany jest również z ogromnej charyzmy, która pozwala mu wytworzyć podczas koncertów szczególną więź z publicznością.

Chociaż koncertował już w Europie, w Polsce pojawi się po raz pierwszy i to za sprawą formacji Mighty Lion Sound z Lubartowa.

- Tak naprawdę kontaktowaliśmy się ze Spectacularem celem nagrania dla nas dżingla promującego Mighty Lion Sound rozmowa jednak sprowadziła się do pomocy w organizacji trasy koncertowej w Polsce – tłumaczy Paweł Zdunek z MLS.

Spectacular wystąpi jako gwiazda sceny muzycznej drugiej edycji Festiwalu L’ART, organizowanego przez Fundację My Evergreen między 28 a 30 sierpnia. Koncert na Lubelszczyźnie zakończy polską trasę koncertową artysty.

Dołącz do wydarzenia https://www.facebook.com/events/423356437767979/

Zostań wolontariuszem http://www.lart.art.pl/wolontariat/

Wesprzyj Fundację My Evergreen http://myevergreen.art.pl/wesprzyj-nas/

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

PRACE REMONTOWE I WYKOŃCZENIA

Jesteśmy firmą budowlaną. Specjalizujemy się w pracach szpachlarskich i malarskich oraz zabudowie karton gips. Prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego agregatu. Naszym atutem jest...

Oferuję usługi

Usługi remontowo-budowlane

Usługi remontowo-budowlane: budowa domów od podstaw(wolne terminy) ,prace rozbiórkowe oraz remontowe 574 001 436 cena: 1 zł

Dam pracę / zlecenie

Praca sprzedawca

Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Kajzerka" w Skrobowie zatrudni sprzedawcę ze znajomością obsługi komputera. Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu 604-430-005

Dam pracę / zlecenie

ZATRUDNIĘ

- Lubisz pieniądze? - Chcesz dobrze zarabiać? - Mieć wypłatę wynagrodzenia terminowo raz w mc bez opóźnień? Firma PPHU WOL-MAT Ci to gwarantuje ! Szukamy pracowników ( również...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.380 sek. (35)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO