Rock Alert Festiwal - relacja z koncertu

94 osoby na stronie
reklama Lubartów 1243
Gwiazda tegorocznego RAF - zespół Hunter. Fot. Mariusz Puła / L24
13:22 · 10 września 2007 przez Redakcja

Rock Alert Festiwal - relacja z koncertu

W sobotę 8 września w Lubartowie odbył się Rock Alert Festiwal. Organizatorem festiwalu był Lubartowski Ośrodek Kultury. W konkursie o nagrodę Burmistrza miasta Lubartów udział wzięło 10 zespołów.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

To już trzecia edycja tego rockowego festiwalu w Lubartowie. Z roku na rok cieszy sie on coraz większym powodzeniem, co pociąga za sobą coraz większe ilości fanów. Za rok kolejny, czwarty już festiwal rockowy i miejmy nadzieje, że będzie jeszcze wspanialszy niż w tym roku.

W konkursie udział wzięli: BezZz, Whatever, Freedom, Teren Prywatny, Rite Of Passage, DillMoon, Qube, Out Side Days, Venflon, Mad Vision.

Zwycięzcami III edycji RAF zostali:


Venflon z Warszawy - występ na Hunter Feście
Freedom z Lubartowa - sesja nagraniowa w studiu "Czapla" w Siedlcach
Teren Prywatny z Lublina - 1000 zł z puli nagrody Burmistrza Miasta Lubartów
Mad Vision - 500 zł z puli nagrody Burmistrza Miasta Lubartów, oraz upominki ufundowane przez sklep Muzyk z Lublina
Dill Moon - 500 zł z puli nagrody Burmistrza Miasta Lubartów
Najlepszym perkusista przeglądu został pałker kapeli "Whatever" - Jerzy Lisek
Najlepszym basistą został Piotr Geneja grający w zespole BezZz.

Po części konkursowej na scenie zaprezentował się zeszłoroczny zwycięzca - zespół Challenge Machine. Zwieńczeniem festiwalu był występ gwiazdy wieczoru - zespołu Hunter.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 55

autor / dodał:
Redakcja

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Praca ogólnobudowlana
  Poszukuję osób do pracy przy wykończeniach wnętrz (zabudowy g-k, malowanie, szpachlowanie itp.) Nawiążę współpracę z ekipami.
 • Dam pracę / zlecenie
  SPAWACZ MAG/TAG
  Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy, proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali tj. gilotyna, prasa krawędziowa, plazma i urządzeń do transportu (suwnica, wózki podnośnikowe) po wcześniejszym pr...
 • Oferuję usługi
  Meble na Wymiar
  Uwielbiasz gotować, pałaszować lub chcesz pochwalić się swoją kuchnią? Zrobię ją i zamontuję dla Ciebie. :) Wykonuję: meble kuchenne, szafy, garderoby, szafki łazienkowe oraz inne zabudowy. Stosuję materiały najwyższej jakości. Pomiar i wycena jest bezpłatna. Działam na te... cena: 1 zł
 • Dam pracę / zlecenie
  Pracownik ogólno budowlany
  Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Praca przy budowach, remontach, ogrodzeniach i tp. Lubartów i okolice. Stawka od 22 zł/ godz. cena: 22 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.141 sek. (27)