Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglšdarce.
Inne serwisy: Łęczna · Parczew · Radzyń Podlaski · Łuków
O czym mamy napisać?
tel. 505 809 552
73 osoby online

utwórz nowy profilprzypomnij hasło
REKLAMAreklama

IX KONKURS PLASTYCZNY: JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ

Opublikowano: 2009-11-02 08:11 Słów: 652 Wydrukowano: 2014-11-25 23:52

W Szkole Podstawowej Nr 4 im Jana Pawła II w Lubartowie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom finału IX Konkursu plastycznego "Jan Paweł II - Nasz Papież"

16 października 2009 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 im Jana Pawła II w Lubartowie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom finału IX Konkursu plastycznego "Jan Paweł II - Nasz Papież". Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem: „Pielgrzym Miłości, Pokoju i Wolności”. Na Konkurs nadesłano 753 prace plastyczne z 42 przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.

Konkurs przeprowadzono w następujących kategoriach: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe: klasy I-III, klasy IV-VI”, „Gimnazja”. Komisja konkursowa w postanowiła nagrodzić 105 prac indywidualnych i jedną pracę zbiorową. Wszystkie nagrodzone prace reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Uczestnicy zastosowali dużą różnorodność technik plastycznych i przedstawili wiele wyjątkowych scen z życia i pontyfikatu Ojca Św. Jana Pawła II oraz w pełni przekazali ponadczasowe wartości płynące z Jego nauki i przesłania zawartego w haśle przewodnim tegorocznej edycji konkursu. Konkus zorganizowały panie: B.Stępień, W. Szczygieł, I. Wójtowicz.

Nagrodę Specjalną Księdza Proboszcza parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego otrzymała „Grupa 6-latki” z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Lubartowie.

Nagrody w kategorii „Przedszkolaki” zdobyli: Klaudia Niedziela, Weronika Ostrowska (PM1), Sylwia Komsta (PM2), Martyna Osiej, Wiktoria Siwek, Marika Niedobit, Marta Dajek, Wiktoria Targońska (PM4), Oliwia Kocyła, Magdalena Różyk, Kacper Majcher, Alicja Gliwka (PM5), Julia Wójcik (PSP w Nowej Wsi), Julia Grządka (SP1), Dominika Macioszek, Magdalena Ciosmak (SP3), Małgosia Pytyś, Bartosz Bystrzycki (SP4).

W kategorii „Szkoły podstawowe: klasy I-III”: Ewa Brzozowska (SP w Brzezinach), Kacper Sikora (SP w Dębicy), Ilona Misiarz, Maria Banasik (SP w Leszkowicach), Milena Wlazły (PSP w Nowej Woli), Katarzyna Guz (ZS w Poizdowie), Klaudia Małyska (SP w Skrobowie), Aleksandra Kamińska (SP w Starościnie), Aleksandra Abramek, Julia Michałek, Nikola Parka, Paulina Wójtowicz, Miłosz Dudek, Patrycja Fabian, Nikola Hoduń, Agata Kańczuchowska, Natalia Żuchnik, Dariusz Remiś, Alicja Leśniewska, Julia Smyk, Andrzej Kuśnierz (SP 45 w Lublinie), Antonina Chocyk, Aleksandra Leziak, Natalia Pituła, Paweł Cech (SP 51 w Lublinie), Anna Romanowska, Martyna Kanadys, Bartosz Pytka, Jakub Wójcik (SP1), Agnieszka Piechota, Zuzia Węgrzyn, Albert Kornacki, Dorota Matyjaszczyk, Wiktoria Mazurkiewicz, Emilka Oniszczuk (SP3), Oliwia Krasucka, Weronika Pytka, Bartłomiej Małecki, Waldemar Obrośliński, Martyna Piątek, Dobrosia Woroniszczy, Alicja Kowalska, Dawid Krajewski, Weronika Gziut, Jaś Ślifirczyk, Ewelina Witek, Michał Szysiak, Monika Bordzoł, Maja Sidor (SP4).

W kategorii „Szkoły podstawowe: klasy IV-VI” nagrody otrzymali: Barbara Bielowska, Monika Karczewska (SP w Dębicy), Karolina Reszka (SP w Kocku), Joanna Banaś, Emil Salczyński (SP w Ostrówku), Patrycja Adamczyk (SP w Pałecznicy), Katarzyna Broniek, Ewelina Broniek, Izabela Wojtaszek (ZS w Poizdowie), Katarzyna Mitura, Kamil Góźdź, Dawid Krupa, Iga Szczęśniak (SP w Skrobowie), Ewa Polak, Weronika Widyńska, Jagoda Kubera, Michał Pojęta, Aleksandra Węgrzyn, Magdalena Włoszek, Sylwester Dybała, Antonina Bielecka, Karolina Krupa, Natalia Król, Sylwia Baran, Agata Sternik, Błażej Brodawka (SP4).

W kategorii „Gimnazja”: Gimnazjum w Abramowie: Paulina Lalak, Aneta Lichaj; Zespół Szkół w Firleju: Sylwia Świć, Adrian Kusyk; Zespół Szkół w Kamionce: Agata Łukasiewicz, Eliza Polak; Gimnazjum w Łucce: Jolanta Ławecka, Patrycja Wójtowicz; Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim: Jagoda Kwapińska; Gimnazjum w Skrobowie: Edyta Gryzio; Gimnazjum Nr 2 w Lubartowie: Alan Aftyka, Marek Kosik.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom konkursu, a w szczególności: Urzędowi Miasta Lubartów, Radzie Rodziców SP4 w Lubartowie, Ks. Proboszczowi St. Rząsie, Paniom A. Ciszek i M. Mazurek-Hamadani, Panu A. Kozakowi, Państwu: S. i G. Kuźmom, A. i E. Romankom, R. i Z. Brodawkom, M. i S. Bieleckim, M. i J. Krupa.

ZGŁOŚ TEMAT
Ogłoszenia:
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
Wszystkich zdjęć w galerii: 7 · zobacz wszystkie jako miniatury
Ilona Wójtowicz
 
Aby dodawać komentarze zaloguj się w serwisie
Rozpocznij dyskuję
REKLAMA
reklamareklamareklamareklamareklamareklama
23447 zarejestrowanych użytkowników · 73 osoby online · 29925 postów na forum · 8187 artykułów · 59615 komentarzy w serwisie · 59700 zdjęć

Redakcja | Regulamin | Polityka cookies | Współpraca Reklama w Lubartowie

DJC Media Copyright © 2007-2014 • Lubartow24.pl

Strona wygenerowana w 0.511 sek. (7)

Reklama w tle strony to Materiał Wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość