Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
REKLAMAcentrum komputerowe

POLECAM - ODRADZAM

Potrzebujesz pomocy w jakimś problemie? Może pomoże któryś z Użytkowników.

Post 10 lut 2012, 07:59

Z doświadczenia wiem że T-mobile, to wielka pomyłka. Byłem ich klientem przez wiele lat (wcześniej oczywiście Era). Podczas rozmów z konsultantami, kręcą, oszukują, robią wszystko aby tylko naciągnąć klienta na jak największe koszty. Nie ma dla nich znaczenia czy ktoś jest z nimi od wielu lat czy od roku, nie zależy im na kliencie, mam jak najgorsze doświadczenia z nimi. Teraz przeniosłem telefony dla Play, i jest spokój. Koszty mniejsze, wszystko jak do tej pory idzie łatwo i elegancko :). Polecam szczególnie salon Play w Lubartowie. Bardzo fajna, rzeczowa i miła obsługa.
reprezentant3

REKLAMA  Gra

Post 10 lut 2012, 08:38

Mi kiedyś dzwoniąca Pani z Orange proponowała super fajną ofertę, przygotowaną specjalnie dla mnie. Powiedzmy miałem wtedy 200 minut w abonamencie za 50 zeta, a ona mi proponowała 125 minut za 50 zeta. Dopiero po kilku minutach dotarło do niej to co jej próbowałem od początku przekazać, że jej oferta jest gorsza od tej co mam...
syberia

Post 10 lut 2012, 09:28

Nie wszyscy, co do nas dzwonią (podając się za konsultantów Orange) pracują w centrali. Często dzwonią konsultanci salonów franczyzowych, którzy mają dużo mniejsze możliwości i stąd takie propozycje, jak podał syberia. Zdarza się, że proponują gorsze warunki umowy od tych, które można samemu skonfigurować na stronie www. Nie wspomnę o znaczących różnicach w cenach telefonów.
moherovy

Post 10 lut 2012, 11:45

Jak ktoś ma problem z konsultantami od operatorów i nie tylko, wciskającymi na siłę różne niechciane umowy/usługi itp, to polecam zablokowanie połączeń z zastrzeżonych numerów, bo głównie z takich oni dzwonią. Można zgłosić się z tym do operatora (chyba wszyscy komórkowi to oferują), albo są specjalne aplikacje na Symbiana/Androida służace do tego celu. Ja tak u siebie zrobiłem i mam święty spokój już od ponad pół roku ;)
Hwiparam

Post 10 lut 2012, 18:47

cHAYa napisał(a):proponuje zmienic operatora. mamy w koncu wolny rynek :) ja ucieklem najpierw z orange, a niedawno z plusa. polecam zrobic to samo

mam plusa od wielu lat ale niestety zaczynają sie problemy,,,chce od nich uciec....moze doradzicie u jakiego operatora sa wzglednie dobre oferty i brak chamstwa?
Toiko

Post 10 lut 2012, 19:46

sprawdź na necie
punk

Post 11 lut 2012, 10:10

Toiko napisał(a):
cHAYa napisał(a):proponuje zmienic operatora. mamy w koncu wolny rynek :) ja ucieklem najpierw z orange, a niedawno z plusa. polecam zrobic to samo

mam plusa od wielu lat ale niestety zaczynają sie problemy,,,chce od nich uciec....moze doradzicie u jakiego operatora sa wzglednie dobre oferty i brak chamstwa?

Z tego co widzę to tylko Play nie został tu skrytykowany ;)
mgd

Post 11 lut 2012, 10:45

1. Play daje duuużo minut i telefony w przyzwoitych cenach.
2. Większość ustawień na koncie Play chce żebyśmy robili sobie sami przez play24.pl - jednym się to podoba innym nie.
3. Play czasem mam kłopoty z zasięgiem, coś tam urywa (niby nie powinno się tak dziać bo działają na nadajnikach Plusa, ale mimo wszystko czasem się zdarza, że trzeba wykonać jeszcze jedną próbę połączenia).

Mimo wszystko pkt 1 i 2 daje taką przewagę nad pkt 3 że ogólnie oceniam Play na ++++, a w porównaniu z konkurencją na ogromny +++++++++++.
Niclaus

Post 13 lut 2012, 17:59

Który z lubartowskich lokali lub okolic Lubartowa polecacie, pod względem ogólnej estetyki, smacznych dań, i dobrego klimatu. Nie chodzi mi tu o jakieś bary czy puby, ale raczej restauracje itp.
duo

Post 13 lut 2012, 19:27

Zdecydowanie Havana - jedzenie bardzo dobre, miły wystrój, estetyka.
Lubartowiak6

Post 13 lut 2012, 19:44

Lubartowiak6 napisał(a):Zdecydowanie Havana - jedzenie bardzo dobre, miły wystrój, estetyka.

Dokładnie Havana, sprawdź także świeży lokal Black Espresso w Twojej Galerii, no i jedzonko w restauracyjce na BP - także jest dobre, gorzej z wystrojem ale to kwestia gustu.
Charlie Sheen

Post 13 lut 2012, 19:51

A co powiecie na zajazd Wincentów albo firlejowskie sioło? W havanie kiedyś kiepsko karmili chodzi mi o wielkość dań a jak jest teraz??
duo

Post 13 lut 2012, 19:55

co do zajazdu w Wincentowie - ostatnio mieli zaszczyt mnie gościć oceniam ich bardzo pozytywnie, elegancki lokal, bardzo estetyczny i klasyczny wystrój. Idealny na romantyczną kolację.
Lubartowiak6

Post 13 lut 2012, 20:33

POLECAM KEBAB WOŁOWY.
Pyszny. ( W nowo otwartej budce na ul. Słowackiego, przy przystanku , obok skrzyżowania ze światłami przy pałacu)
lete

Post 21 lut 2012, 13:27

Próbował ktoś jedzenie z Pasibrzucha?
Arzyk

Post 21 lut 2012, 14:15

Arzyk napisał(a):Próbował ktoś jedzenie z Pasibrzucha?

Jakoś nie jestem przekonany do tego lokalu, ponieważ właściciel to jest z włoskiej roboty. A wiadomo we włoskiej jedzenie jest ble
Lubartowiak6

Post 16 kwi 2012, 12:38

Zdecydowanie nie polecam PUP w Lubartowie!!Ludzie,którzy tam pracują robią łaskę odpowiadając na pytania.Składając wnioski urzędnicy informują o wielu wymogach,filtracji,i innych przeszkodach w otrzymaniu dofinansowania.Niejednokrotnie zniechęcają do podjęcia próby pomocy w PUP.Szanse na dotacje mają firmy,które już się czegoś dorobiły i sterują PUP jak chcą,a reszta to pionki,więc można ich olać! Fundusze na rozpoczęcie działalności są już od lutego,ale przez opieszałość urzędników nie są jeszcze rozdysponowane.No ale cóż,jesteśmy skazani na tzw urząd pracy.
oxygen

Post 16 kwi 2012, 14:23

Jak są Ci tacy mądrzy to możesz pójść złożyć skargę. Wiadomo, lepiej zniechęcić i nie mieć roboty niż pomóc i potem trudzić się przy wnioskach.
Lubartowiak6

Post 16 kwi 2012, 15:16

Jeśli chodzi o pup-y w Polsce to tu jest dobre porównanie polskiego z niemieckim :) http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,115 ... race_.html
woocash255

Post 16 kwi 2012, 18:49

Witam, mam pytanie gdzie mogę kupić dobry materac do łóżka? Możecie coś polecić.
olukasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc